Värsked tööpakkumised

Ostu-müügimees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175011

Tööpakkumise number

175011

Töö kirjeldus

Korraldab loomasöötade ja söödakomponentide ostu-müüki.
Loob kontakte potentsiaalsete klientide esindajatega ja vahendajatega.
Klientide regulaarne külastamine.
Ettevõtte poolt pakutavate teenuste, kaupade, toodete teavitamine, tellimuste vastuvõtmine, lepingu vormistamine jmt.
Pakutavate teenuste, toodete reklaami korraldamine, esitlemine ja tutvustamine klientidele koostöös teiste asjaosalistega.
Klientide nõustamine ja kliendile parima lahenduse leidmine.
Hinnapakkumiste ja hinnakalkulatsioonide tegemine.

Nõudmised kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuded: Väga hea inglise- ja venekeele oskus Kõrgharidus või kesk- eriharidus, varasem ostu-müügitöö kogemus, juhiloa olemasolu, väga hea suhtlemise oskus, korrektsus, lojaalsus, arvutikasutamise oskus. Kasuks tulevad: põllumajanduslik haridus, varasem töökogemus põllumajandussektoris.

Ettevõte pakub

Ametiauto ja telefoni kasutamise võimalust.
Töö tulemustest sõltuvat palka.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
6. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
10. märts 2009

Agritrading Company on rahvusvaheline ettevõte, mis põhineb Eesti kapitalil. Ettevõtte juhtkond omab märkimisväärset ja pikaajalist kogemust põllumajandusvaldkonnas. Agritrading Company OÜ-l on Ukrainas toorme kokkuostuga tegelev tütarfirma Nashe Zerno (OOO Наше Зерно). OÜ Agritrading Company vahendab kvaliteetset põllumajandustooret Euroopas.

Meie peamisteks klientideks on loomakasvatajad ning ettevõtted, kes tegelevad põllumajandustoormest edasiste produktide tootmisega. OÜ Agritrading Company visiooniks on kujuneda juhtivaks kvaliteetset põllumajandustooret pakkuvaks vahendusfirmaks maailmas, pakkudes klientidele parimaid logistilisi ja finantsilisi lahendusi. OÜ Agritrading Company omab laiaulatuslikku koostööpartnerite ja klientide kontaktide võrgustikku üle maailma. Pakume oma klientidele tarnekindlust ja stabiilsust. Agritrading Company OÜ on välja kasvanud põllumajandussektoris aastaid edukalt tegutsenud firmade grupist, kuhu kuuluvad Eesti suurim loomasöödatehas ning põllumajandustoorme transportteenust pakkuv ettevõte. Terve meie firmade grupp järgib HACCP-nõudeid.

OÜ Agritrading Company on Eesti Kaubandus-Tööstukoja liige.