Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194512

OSTU-MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Õige kauba valiku tegemine;
  • Tellimusplaanide koostamine, sisestamine;
  • Müükide ja kaubavarude analüüsimine kaupluste ning brändide lõikes;
  • Toodete liigutamine ja jaotamine kaupluste vahel;
  • Tootekaartide koostamine;
  • Müügikampaania toodete valimine, ettevalmistamine;
  • Koolituste läbiviimine;
  • Tarnijatega suhtlemine;
  • Poodide, hulgiklientidega suhtlemine;
  • Valmisolek välislähetusteks.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või selle omandamine;
  • Eelnev töökogemus antud valdkonnas;
  • Väga hea suhtlemisoskus;
  • Korrektne eesti ja inglise keele oskus kõnes ning kirjas;
  • Exceli hea tundmine;
  • Töökus ja kohusetundlikkus;
  • Sõbralikkus ja usaldusväärsus;
  • Avatus ja positiivne ellusuhtumine ;
  • Valmisolek meeskonnatööks;
  • Pingetaluvus.

Ettevõte pakub

  • Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi;
  • Ühiseid üritusi;
  • Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
  • Erinevaid soodustusi.

Lisainfo

CV palume saata koos motivatsioonikirjaga (kaaskirjaga).

Tööpakkumise number
#194512

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2010

Põldma Kaubanduse AS on Guessi, Tommy Hilfigeri, Miss Sixty, Energie, Killahi, Pierre Cardini maaletooja ning nende brändide jae-ja hulgimüüja. Firmal on teksa- ja vabaajarõivaste kauplused Tallinnas (Viru, Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Järve, Sikupilli, Solarise ja Rotermanni keskuses, Foorumi äritänaval ning Marlboro Classicsi kauplus Väike-Karja tänaval), Tartus (Lõunakeskuses, Zeppelinis, Taskus ja Tartu Kaubamajas), Pärnus ( Port Artur 2, Kaubamajakas), Narvas (Astri), Jõhvis (Jewe), Rakveres (Põhjakeskus) ning Riias ( Dominas, Galerijas ja Spice´s). Firmas on ligikaudu 120 töötajat.

Vaata rohkem