Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32296

OSTU-MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • suhtlemine välishankijatega ja klientidega;
  • ostu- ja müügiläbirääkimiste pidamine;
  • hinnakokkulepete saavutamine;
  • ostu- ja müügitehingute teostamine.

Ootused kandidaadile

  • omad diplomit lihatoodete tehnoloogia erialal;
  • Sinu trumbiks on eelnev kogemus müügialal;
  • suhtled vabalt eesti- ja inglise keeles;
  • oled aktiivne ja otsustusvõimeline inimene, kelle head suhtlemisoskust on alati kõrgelt hinnanud.

Ettevõte pakub

  • väga häid töötingimusi;
  • nooruslikku ja toetavat meeskonda;
  • arenguvõimalusi;
  • suurepärast töötasu;
  • välislähetusi ja koolitusi.

Lisainfo

Küsi täiendavat informatsiooni tii@cvkeskus.ee või GSM: 56210290!

Tööpakkumise number
#32296