Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #180433

Ostu-müügijuht

Firma nimi peidetud
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ostu- ja müügiprotsessi koordineerimine ning kontroll
  • aktiivne suhtlemine ja koostööarendamine tarnijatega
  • vastavalt kaubagrupi sortimendile erinevate kampaaniate organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus
  • hea suhtlemisoskus, analüüsi- ja organiseerimisvõime, aktiivsus ning hea pingetaluvus
  • praktiline analoogne töökogemus jaekaubanduses
  • eesti ja vene keele oskus
  • valmidus meeskonnatööks
  • hea arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • head töötasu
  • ettevõttesisest arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#180433

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem