Värsked tööpakkumised

Ostu-müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35669

Tööpakkumise number

35669

Töö kirjeldus

aktiivne ja meeldiv klienditeenindus
ametialaste kirjade koostamine
arvete registreerimine
igapäevane kirjavahetuse ja telefonitöö korraldamine
külaliste vastuvõtmine
meeskonna assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

arvuti kasutamise oskus
ausus, täpsus, korrektsus
eelnev töökogemus antud valdkonnas
eesti, inglise ja vene keele oskus
esinduslik ja korrektne välimus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
rahvusvahelist töökogemust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2004

AS FILTER on 1992. aastal asutatud insenerifirma.
Tegevust on arendatud neljas suunas: veetöötlus, vee analüüs ja on-line mõõtmised, soojustehnika ning tööstusautomaatika. Meie koostööpartnerid on Saksamaal, Hollandis, Belgias, Inglismaal, Soomes jt. tööstusmaades. Meie põhilisteks klientideks on kohalikud tööstusettevõtted, soojuse ja vee müügiga või vee töötlemisega tegelevad ettevõtted ja vee laborid. Töötajaid on kolmes riigis kokku 67. Eestis on töötajaid 28. Peale Tallinna on meie tehnilised konsultandid ka Tartus, Pärnus ja Kohtla-Järvel. Tütarettevõtted on Lätis ja Leedus. Lepingulistele klientidele pakume 24 tunnist hoolduse teenust.