Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312359

Ostu-Müügi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostu-müügiosakonna juhataja ja müügijuhi assisteerimine, jooksvate küsimuste lahendamine ja ettevõtte igapäevase tegevuse toetamine.
  • Tarnijatega ja välispartneritega suhtlemine, suhete hoidmine. Klientide konsulteerimine.
  • Varuosade ja materjalide hangete korraldamine (hinnapakkumiste analüüs/hinnavõrdlused).
  • Ostu-müügi tellimuste edastamine ja vastuvõtmine. Ebastandardsete müügi- ja hinnapakkumiste koostamine.
  • Kauba transpordi ja saatedokumentatsiooni korraldamine ja haldus.
  • Varuosade ja materjalide andmebaasi haldamine/laoseisu jälgimine.
  • Finants- ja muu kehtestatud aruandluse koostamine, ettevalmistamine (arved, spetsifikatsioonid, aktid). Dokumentatsiooni haldus.
  • Reklamatsioonide käsitlemine

Ootused kandidaadile

  • Oskab eesti, vene, keelt kõnes ja kirjas, inglise ja saksa keele oskus tuleb kasuks;
  • Omab raudteealast kogemust või masinaehituse ning rasketööstuse alast kogemust
  • Omab töökogemust ja tugevat motivatsiooni töötamaks antud töökohal; iseseisvust ja julgust lahendada probleeme
  • On süsteemne ja täpne, aus, vastutustundlik ning otsustusvõimeline
  • Positiivse eluhoiaku ja suhtumisega
  • Valmisolek meeskonnatööks
  • Väga hea arvutikasutamise oskusega; (Excel on igapäevane töövahend)

Ettevõte pakub

  • Huvitavat,arendavat, vaheldusrikast ja iseseisvat tööd.
  • Ettevõtte soodustusi.
  • Toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#312359

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2013
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2013

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on AS Ühinenud Depood, mis on Eesti suurim, AS Edelaraudtee gruppi kuuluv veeremi remondiettevõte, mille põhitegevusalaks on reisivagunite, diiselrongide ja vedurite remont-, taastusremont ja renoveerimistööde ning raudteeveeremi agregaatide remonttööde
teostamine.
AS Ühinenud Depood teostab veeremi remonti, kasutades kaasaegset tehnoloogiat ning materjale.

Vaata rohkem