Tööpakkumise number

596271

Töö kirjeldus

Eesti klientide kvaliteetne teenindamine ja tarnijatega igapäevane suhtlemine. Homer on Eesti suurim ehitusmaterjalide e-pood. Meie kontor asub Tallinna piiril Peetris ja ladu linna teises otsas tähetornis. meie kliendid esitavad tellimused e-kanali kaudu (e-pood/e-mail). Tellimuse teinud klientidega tuleb suhelda telefoni, chati ja e-maili kaudu ning korraldada kaupade tarne. Tarne teostavad ettevõtte lepingulised koostööpartnerid, transpordifirmad.


Nõudmised kandidaadile

Klienditeeninduse ja/või müügitöö kogemus või tahtmine sellega tegeleda.
Hea matemaatika ja ruumi tunnetus (ehitusmaterjalid), tugev reaalainetes.
Huvi ehitus ja kodukaupade vastu.
Kindlasti tuleb kasuks kogemus logistika valdkonnas ja ehitusmaterjalide valdkonnas.


Ettevõte pakub

Homer kasvatas oma käivet 2018 aastal 3 korda. 2019 eesmärk on kasvutempot hoida. Värske ja areneva ettevõttena garanteerime isikliku positiivse arengu igale meeskonna liikmele, kes soovib edasi pürgida. Lihtne tõusta karjäriredelil koos ettevõtte kasvuga. Professionaalne meeskond, kes oskab vabal ajal puhata, sportida ja mõned korrad aastas ka pidutseda.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
9. mai 2019
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1200 EUR kuus
Soovin kandideerida

Ostu-müügi assistent


EESTI SUURIM EHITUSMATERJALIDE E-POOD

Eesti suurima käibega ehitusmaterjalide pakkuja internetis. Kontor ja ladu asuvad Tallinnas. Müüme kaupasid Eesti ja Skandinaavia turgudele. Homeri müügikäive kasvas 2018 aastal 3 korda. Oleme noor ja kiiresti kasvav ettevõte, kes hindab head klienditeenindust ja professionaalsust, olles samas ka klientide jaoks sõber.

Avan ettevõtte profiili