Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26720

Ostu-müügi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda ostu-müügi assistenti, kelle peamisteks tööülesanneteks oleks:

  • kliendi tellimuste haldamine
  • tarnijate tarnekindluse jälgimine
  • laoandmebaasi korrashoid
  • saatedokumentatsiooni haldamine
  • hankijate ostutellimuste haldamine

Ootused kandidaadile

  • täpsus ja korrektsus
  • arvuti kasutamiseoskus väga heal tasemel ( MS office, eelnev kogemus laotarkvaraga)
  • heal tasemel inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • kasuks tuleb rootsi-, vene-, soome keele oskus
  • hea meeskonnatöö oskus
  • pingetalusvus
  • positiivne ellusuhtumine ja hea suhtlusoskus
  • hea keskendumisvõime ja hoolsus

Ettevõte pakub

  • konkurenstivõimelist palka
  • kaasaegseid töötingimusi
  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd
  • karjäärivõimalust
  • lõbusat ja sõbralikku kollektiivi
  • antud tööle omapoolset koolitust

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos kaaskirja ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#26720