Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323236

Ostu-logistikajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute kaupade otsing ja sisseost välismaalt
  • Läbirääkimiste pidamine tutvumisest lepingu sõlmimiseni
  • Kaupade arendamine ja müük välismaal
  • Dokumentatsiooni vormistamine ja tõlkimine
  • Edukas hinnapoliitika kujundamine ja soodsate ostukanalite valik
  • Loomingulised ideed kaupade otsingul, millel on hea turupositsioon ja vähene konkurents
  • Ettevõttesisene logistika
  • Kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • Kaubavarude tagamine
  • Kauba realiseerimistähtaegade ja kvaliteedi jälgimine

Ootused kandidaadile

  • sihikindel ja iseseisev tööstiil
  • eesti,vene ja inglise keele oskus väga heal tasemel

Soovituslikud nõudmised:
  • arvuti väga hea tundmine
  • lennukad ideed ja ratsionaalne mõtteviis
  • ärikogemus välisturgudega
  • juhiload

Ettevõte pakub

Aktiivset rahvusvahelist suhtlemist
Huvitavat ja pingelist tööd
Head enesteostamise võimalust
Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda
Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Isikuomadustest on vajalik hea läbirääkimis-, kontaktiloomis- ja argumenteerimisoskus, koostöövalmidus, stressitaluvus, iseseisvus ja algatusvõime

Tööpakkumise number
#323236

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. november 2013
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2013

AS Severi Kaubandus on Eesti kapitalil põhinev hulgimüügiga tegelev ettevõtte.

Vaata rohkem