2023-08-23 14:48:55

Ostu- ja müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
1000 - 1300 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime positiivse ellusuhtumisega kohusetundlikku inimest ostu-müügispetsialisti  ametikohale, kes tellib  keelte õpikuid välisriikidest ning müüb neid  Eestis õppeasutustele ja õpetajatele. Ostu-ja müügispetsialist teeb igapäevaselt tihedat koostööd õpikute kasutajatega – selgitab välja nende vajadused, konsulteerib ja pakub vastavaid õppematerjale.

Töö sisuks on hinnapakkumiste tegemine, tellimuste vormistamine, haldamine  ja edastamine hankijale, transpordi tellimine, saabunud kauba vastuvõtt, õigsuse kontrollimine ja arvestus, müügi arve koostamine.

Lisaks kuuluvad tema tööülesannete hulka reklaamide koostamine ja saatmine klientidele, klientide andmebaasi uuendamine,  müüdava kirjanduse väljapanek müügisaalis.

Ootused kandidaadile

Oskus suhelda  klientidega eesti ja vene keeles, tarnijatega inglise keeles.

Arvuti kasutamine heal tasemel.

Täpsus, operatiivsus, paindlikkus, algatusvõime ja loovus töö tegemisel.

Hea mälu ja  soov omandada vajalikke teadmisi ja oskusi.

Kasuks tuleb eelnev müügiga  või keeleõpega seotud töökogemus.

Pakume stabiilset tööd meeldivas töökeskkonnas, häid töötingimusi.

Tööalast väljaõpet ning töökaaslaste abi ja toetust, töötaja soodustusi.

Tervise- ja spordikulude kompensatsiooni riigi poolt ettenähtud summa ulatuses.