Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606195

Ostu-ja müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Põllumajandussaaduste, seemnete, väetiste ja söödakomponentide aktiivne ost ja müük
- Helistamine klientidele, kaupade ja teenuste tutvustamine
- Kohtumistel käimine, pakkumiste koostamine, kokkulepete ja lepingute sõlmimine
- Kliendibaaside haldamine

Ootused kandidaadile

- Huvi põllumajandusvaldkonna ja ostu-müügitöö vastu
- Paindlikkus ja väga hea pingetaluvus
- Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- Meeskonnatöö oskus ja koostöövalmidus
- Arenemis- ja õppimisvõimeline
- Aus ja usaldusväärne, sõnapidaja
- Väga töökas ja pühenduv, positiivse ellusuhtumisega
- B - kategooria juhiluba

Kasuks tuleb:
- Põllumajandusharidus
- Inglise ja vene keele oskus
- Varasem ostu-müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

- Huvitavat, mitmekesist tööd
- Toetavat ja sõbralikku ning arengule suunatud meeskonda
- Korralikke töövahendeid
- Väga head töötasu + motiveerivad lisatasud

Lisainfo

Kandideerimiseks saata enda CV ja motivatsioonikiri aadressile cv(at)evili.ee
- Tööaeg: Täistööaeg
- Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik

Tööpakkumise number
#606195

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2019

Eestivili AS on spetsialiseerunud ainult kohaliku tooraine nagu teravilja, õlikultuuride, kaunviljade ja köögiviljade kokkuostule ning müügile. Meie põhiväärtusteks on kliendikeskne koostöö ja usaldusväärsus, pakkudes kohalikule põllumehele oma toodete turustamiseks parimaid võimalikke lahendusi.

Vaata rohkem