Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #188877

Ostu-ja müügijuht

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eestis rapsi ja vilja kokkuostu korraldamine, kasvatajatega läbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimise ettevalmistamine ja sõlmimine vastavalt
kehtestatud kokkuostu põhimõtetele, lepingute täitmise kontroll;
  • vajadusel Vahenurme ait-kuivatis ja rendile võetud laopindadel rapsi ja vilja ladustamine ja kohaleveo korraldamine;
  • oma klientide põldude kontrollimine, saadud vahendite sihtotstarbelise kasutuse kontroll;
  • kasvatajate sidumine ettevõttega, otselepingute arvu suurendamine;
  • rapsi ostulepingutega seotud muude lepingute (väetised, taimekaitsevahendid, külviseeme jms.) ettevalmistamine ja sõlmimine, täitmise kontroll;
  • nõuandetegevus ettevõttele rapsi ja teravilja kasvatamise valdkonnas; kasvatajate, organisatsioonide,huvirühmade konsulteerimine ja koolitamine;
  • nõuandetöö ja koolitustegevuse planeerimine ning juhtimine;
  • ülevaate omamine valdkonda puudutavatest toetus-ja abiprogrammidest, toetuste kaasamine ettevõtte/kasvatajate tegevusse;
  • tegelemine krediidivõlglastega;
  • Eesti sügisese tarnegraafiku koostamine ja edastamine;
  • kasvatajate registri täiendamine;
  • aruannete koostamine ja esitamine vastavalt kehtestatud korrale;
  • muude juhatuse ja kaastöötajate seaduslike korralduste täitmine;

Ootused kandidaadile

  • agronoomi haridus või pikaajaline töökogemus sellel alal;
  • B-kategooria juhiluba;
  • võimeline iseseisvaks tööks ja eesmärkide täitmiseks;

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist tasu;
  • tööks vajalikud vahendid(telefon, auto, arvuti);

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • varasem töökogemus nimetatud valdkonnas

Tööpakkumise number
#188877

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2009

Personaliotsingufirma CVO Recruitmenti kliendiks on teravilja -ja rapsikasvatusega tegelev põllumajandusettevõte, kelle meeskonnas saab tööd agronoomiharidusega ja pikaajalise töötamiskogemusega sellel alal ostu-ja müügijuht.

Vaata rohkem