Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140493

Ostu- ja müügijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute klientide otsimine Soomes ja Rootsis
  • allhangete organiseerimine
  • läbirääkimised
  • ostu ja müügi koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • soome ja/või rootsi keele oskus
  • inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • tehnilist haridust ja/või töökogemust metallitöötlemise alal
  • hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • korraliku töötasu (alates 20 000.00 EEK) + tulemuspalka
  • ametiautot
  • meeldivat töökeskkonda
  • võimalust töötada arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#140493

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2008
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2008

Palu Steel OÜ on 2006. aastal loodud Palu Grupp OÜ tütarettevõttena. Palu Grupp omakorda on tegutsenud tänaseks juba üle 15 aasta. Meie põhiliseks tegevusalaks on lisaks teras- ja metallkonstruktsioonide valmistamisele ka katla- ja põletisüsteemide tootmine ja turustamine.

Vaata rohkem