Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59794

Ostu- ja logistikaosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* materjalide ja toorainete sisseostu kavandamine ja koordineerimine;
* transpordi ja lähetuste korraldamine;
* laomajanduse ja arvesüsteemi loomine ja kontroll;
* paberijäätmete ja olmeprahi äraveo organiseerimine;
* osakonna tööaja- ja palgaarvestuse pidamine;
* osakonna dokumentatsiooni haldamise ja arhiveerimise korraldamine.

Ootused kandidaadile

* Vähemalt keskeriharidus (logisitika, majandus);
* eesti keele oskus väga heal tasemel;
* arvuti kasutamise oskus (Windows keskkond).

Kasuks tuleb:

* Eelnev töökogemus materjalide sisseostu valdkonnas;
* teadmised logistikast, ladustamisest;
* vene, inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil;
* autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja arendavat tööd;
* võimalust täiendkoolitusteks;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* töökat ja toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#59794