Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804737

Ostu- ja allhankespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MDC Max Daetwyler Eesti AS on Šveitsi pereettevõte ning tegutseb Tallinnas juba 26 aastat. Aastate jooksul oleme siin välja arendanud masinaehituse kompetentsikeskuse. Hindame kõrgelt täpsust, kvaliteeti ning innovatsiooni ning rakendame need oskused ja omadused kliendi kasuks. Hetkel töötab ettevõttes ligi 100 töötajat ning ootame liituma ka Sind!

Peamised tööülesanded

  • metalli ja metallitöö allhanke teenuste, komponentide jm tootmiseks vajalike materjalide ja kulutarvikute sisseost
  • tarnijate haldamine ja uute koostööpartnerite leidmine
  • laovarude jälgimine, kulude optimeerimine, arvete kontroll

Ootused kandidaadile

  • tehniline haridus ning varasem töökogemus ostu alal tootmisettevõttes
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • heal tasemel eesti, vene ja inglise keele oskus
  • MS Office programmide kasutusoskus

Ettevõte pakub

Pakume

  • erialaseid enesetäiendamise võimalusi
  • tasustatud tööst vabu päevi isiklike sündmuste puhul
  • soodsat lõunasööki töökohal
  • sporditoetust
  • 13. kuupalka

Tööpakkumise number
#804737

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2022
Kuulutus sisestati:
10. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem