Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241524

Ostlejad Paides, Põltsamaal ja Valgas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume koostööd teeninduskvaliteedi hindajatele. Ostleja ülesandeks on kaardistada teenindust vahetute teenindussituatsioonide käigus.

Ootused kandidaadile

Hea ostleja

  • on julge ja avatud suhtleja
  • hea kirjaliku eneseväljendusoskusega
  • kohusetundlik ja tähelepanelik
  • valdab eesti keelt kõrgtasemel nii suhtluskeelena kui kirjalikult
  • omab ligipääsu internetile

Ettevõte pakub

  • paindlikku tööaega
  • väljaõppe, st teeninduse hindamise koolitust
  • huvitavat ja arendavat koostööd, mis sobib eeskätt väikese koormusega lisatööks
  • töövõtulepingut

Lisainfo

Valikkandidaate ootame 11. oktoobril Tallinna, Emori uuringukeskusse ostleja koolitusele. Koolitus on tasuta ja vajalik läbida edasiseks koostööks ostlejana.

Tööpakkumise number
#241524

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2011

AS Emor on 21-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringu ja turunduskonsultatsioonide firma. AS Emor kuulub rahvusvahelisse turundusteabe kontserni TNS Group Holdings Ltd, mis Kantar Group koosseisus on maailmas suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.

Vaata rohkem