Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216148

Ostleja Saaremaal

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume koostööd teeninduskvaliteedi uuringutes Saaremaal. Ostleja ülesandeks on kaardistada teenindust kaubandus- ja teenindusettevõtetes vahetu teenindussituatsioonide käigus. Töö sobitub lisatöö profiiliga.

Nõudmised kandidaadile

Hea ostleja

  • on julge suhtleja
  • hea kirjaliku eneseväljendusoskusega
  • kohusetundlik ja tähelepanelik
  • valdab suhtlustasemel eesti keelt
  • omab ligipääsu internetile
  • vajalik on auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • paindlikku töögraafikut
  • tööks väljaõppe koolituse
  • sõidukulude hüvitamist

Lisainfo

Valikkandidaate ootame juba järgmisel nädalal 11.01 2011 Tallinna koolitusse.

Tööpakkumise number
#216148

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
9. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2011

TNS Emor, Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringufirma, tegutseb uuringute- ja konsultatsioonide vallas alates 1990. aastast. Maailma suuruselt kolmandasse uuringufirmade gruppi TNS kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab 75 uuringuspetsialisti ja 100 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.

Vaata rohkem