Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213365

Ostja/insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehhaaniliselt töödeldavate detailide ostmine.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 3 aastane tulemuslik töökogemus OSTJA ametikohal.
Mehhaaniliste jooniste lugemise oskus.
Eesti keele oskus heal tasemel ja vene keel suhtlemistasemel.
Haridus mehhaanika valdkonnas.

Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlemistasemel.

Ettevõte pakub

Head eneseteostamise võimalust.
Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda.

Tööpakkumise number
#213365

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 19000 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
26. november 2010

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on 2001 aastal loodud ning Eesti kapitalil põhinev tööstusseadmete valmistamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem