Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #72195

Ostja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ostja tööülesanneteks on elektroonikakomponentide ja/või muude tootmises vajalike materjalide hankimine - ostuvajaduste jälgimine tootmisprogrammis, tellimuste koostamine, edastamine hankijatele ning hankijate ja tootmistöötajatega info vahetamine. Samuti heade suhete hoidmine olemasolevate hankijatega, uute hankijate valikus osalemine ning inventuurides osalemine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • ladus eesti ja inglise keel
  • avatud suhtlemisstiil ja läbirääkimiste oskus
  • heal tasemel arvutikasutamise oskus
  • korrektsus, kohusetundlikkus, tähelepanelikkus
  • kasuks tuleb kogemus sarnasel kohal ja teadmised elektroonikakomponentidest

  • korraliku töö eest korralikku palka ja boonust vastavalt tulemustele
  • võimalusi arenguks ja väljakutseteks kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • nooruslikke ja koostöövalmis kolleege

Tööpakkumise number
#72195
Ostja