Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145297

Ostja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine vastutusvaldkond on tootmise varustamine komponentide ja muu tootmismaterjaliga. Tööülesanded hõlmavad igapäevaste ostuvajaduste jälgimist; tellimuste koostamist ja nende edastamist tarnijatele; igapäevast suhtlemist ja läbirääkimisi antud volituste piires tarnijatega; igapäevaste tarneprobleemide lahendamist; tarnereklamatsioonide koostamist ja haldust; infovahetust sisemiste osapooltega.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • aastast kogemust sarnasel töökohal, eelistatud kogemused ostuvaldkonnas ja/või rahvusvahelises ettevõttes
  • teadmised tootmisettevõtte ja äriühingu toimimispõhimõtetest
  • kasuks tulevad teadmised tootmisplaneerimisest, raamatupidamisest
  • ladus eesti ja inglise keel nii kõnes kui kirjas
  • väga hea arvutikasutamise oskus
  • iseseisev probleemide lahendamise, läbirääkimiste ja argumenteerimisoskus
  • täpne, korrektne, hea rutiini- ja pingetaluvusega

  • arenguvõimalust kõrgetasemelises rahvusvahelises keskkonnas
  • konkurentsivõimelist palka ja boonust vastavalt tulemustele
  • kaasaegseid töötingimusi
  • kuulumist tegusasse ja nooruslikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#145297

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
20. märts 2008

Enics Eesti AS on 2004 aastal asutatud tööstus- ja meditsiinielektroonikat tootev ettevõte, mis kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi. Enics Grupp on üks juhtivaid tööstuselektroonika tootjaid, millel tehased Šveitsis, Soomes, Rootsis, Hiinas, Slovakkias ja Eestis. Hetkel asub Enics grupp Euroopa tööstuselektroonika sektoris 8. kohal, kuid eesmärgiks on liikuda auhinnalistele kohtadel.

Enics Eesti AS asub Elvas ja siin töötab hetkel 475 inimest. Elva tehase peamine roll on pakkuda klientidele tootmisteenust, vähesel määral ka tootmisjärgset teenust. Meie suuremad kliendid on ABB, Kone, Bombardier, Planmeca, Teleste, Sientific Atlanta, Honeywell, Grundfos jt.

Vaata rohkem

Ostja