Värsked tööpakkumised

Ostja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193270

Tööpakkumise number

193270

Töö kirjeldus

Ostja peamiseks tööülesandeks on vajalike materjalide, komponentide ja abivahendite õigeaegne hankimine ning ostuvajaduste kalkuleerimine vastavalt laojääkidele, toomis- ja klienditellimustele.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldusteks on

  • hanketegevuse ja –protsesside hea tundmine
  • tehniline haridus vähemalt bakalaureuse tasemel
  • eesti ja inglise keele head oskus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • kohusetundlikkus
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
  • süsteemse mõtlemise ning analüüsioskus
  • probleemide lahendamise oskus

Kasuks tuleb plastmass-survevalutehnoloogia tundmine ja soome keele oskus.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, tänapäevaseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimine kuni 5.aprillini, CV-s palume ära märkida oma palgasoov.
Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 09.04.2010. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
23. märts 2010

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 300 inimese.