Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68878

Ostja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Baltronic OÜ võtab tööle ostja , kelle põhilisteks ülesanneteks oleks:

-ettevõtte tegevussuundadest lähtuvalt uute tarnijate leidmine
-toimivate tarneahelate haldamine
-tootmise kindlustamine tähtaegselt vajalike materjalidega
-ostutellimuste vormistamine ja suhtlemine tarnijatega

Ettevõte realiseerib enamuse oma toodangust nii Baltikumi, kui ka muudel EU maade turgudel.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega meeskonnatööle orienteeritud, kohusetundlikku, hea pingetaluvusega ja õpihimulist aktiivset inimest.

Kasuks tuleb, kui sul on:
- ostu-või logistikaalane haridus ja/või töökogemus;
- organiseerimis- ja suhtlemisoskus;
- analüüsivõime;
- eesti, inglise ja vene keele oskus;
- eelnev kokkupuude ostja/logistiku tööga;
- üldistusvõime, kiire reageerimisvõime, täpsus ja korrektsus;
- omadused olla kohusetundlik, aus, korrektne, aktiivne, hea suhtleja;
- oskused kasutada Power Pointi, MS Word, MS Excel.

Ettevõte pakub

Korralikku töötasu;
Meeldivat ja positiivset meeskonda;
Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda;
Arenemisvõimalust;
Tööks vajalikku väljaõpet ja koolitust;
Lisatoetust läbi enesearendamise fondi;
28 + 7 päeva puhkust.

Tööpakkumise number
#68878
Ostja