Värsked tööpakkumised

Ostja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25529

Tööpakkumise number

25529

Töö kirjeldus

ülesandeks on komponendiennustuste saatmine tarnijale ja ümberajastamiste/tühistamiste ohje, komponentide ning hinnakirjade andmete haldamine ning ajakohastamine ERPis, tarnija saadetiste jälgimine ja probleemide lahendamine, koostöö ja koostöövõrgustiku hoidmine tarnijatega, tarnijate hindamine ja tarnekindluste raportid, uute hankemeetodite elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivatel kandidaatidel on: kõrgharidus, vähemalt üks aasta ostu-/logistika- või müügialast töökogemust, või vastav keskkooli-, rakendusliku kõrgkooli haridus ja vähemalt kolm aastat ostu-/logistika- või müügialast töökogemust; inglise keele hea oskus ning arvutikasutamise kogemus.

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.

Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: tiina@areserv.ee
Märgusõna: "OSTJA"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2003

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit. Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Mehhikos ja Hiinas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni üheks suurimaks tehaseks. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.