https://www.cvkeskus.ee/24881

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ostja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24881

Tööpakkumise number

24881

Töö kirjeldus

ülesandeks on komponendiennustuste saatmine tarnijale ja ümberajastamiste/tühistamiste ohje, komponentide ning hinnakirjade andmete haldamine ning ajakohastamine ERPis, tarnija saadetiste jälgimine ja probleemide lahendamine, koostöö ja koostöövõrgustiku hoidmine tarnijatega, tarnijate hindamine ja tarnekindluste raportid, uute hankemeetodite elluviimine.


Nõudmised kandidaadile

Sobivatel kandidaatidel on: kõrgharidus, vähemalt üks aasta ostu-/logistika- või müügialast töökogemust, või vastav keskkooli-, rakendusliku kõrgkooli haridus ja vähemalt kolm aastat ostu-/logistika- või müügialast töökogemust; inglise keele hea oskus ning arvutikasutamise kogemus.


Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi, väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd, töösuhte kindlust, enesearendamise võimalusi ning ametikohast koolitust.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: tiina@areserv.ee
Märgusõna: "OSTJA"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2003
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit.Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Saksamaal,Poolas, Mehhikos ja Hiinas.
AS Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9002 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni Elcoteq Networki suurimaks tehaseks, kus viiakse läbi väljaõpet ja koolitust kontserni teiste tehaste töötajatele. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.