Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58364

Ostja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TÖÖ EESMÄRGIKS on kaupadega varustamise tagamine enda vastutusvaldkonnas. Vajaliku sortimendi ja tarnekindluse ning konkurentsivõimeliste hindade tagamine Kaupmees Grupis.

TÖÖÜLESANNETEKS on:

  • Uute toodete hankimine vastavalt Kaupmees Grupi sortimendi strateegiale ja klientide vajadusele Eestist ja välisriikidest
  • Ostutingimuste kokkulepete sõlmimine, ostulepingute ettevalmistamine ja lepingutingimuste täitmise tagamine
  • Tooteanalüüside koostamise korraldamine, analüüside põhjal järelduste tegemine
  • Tootearenduse ja nõudluse jälgimine, turu-uuringute teostamine
  • Koostööpartneritega (s.h välispartnerid) suhtlemine

Ootused kandidaadile

  • Kaubanduslik eriharidus ja töökogemus
  • Hea vene ja inglise keele oskus (soome või saksa keele oskus tuleb kasuks)
  • Läbirääkimis- ja planeerimisoskus
  • Organiseerimisvõime
  • Analüütiline mõtlemine
  • Arvutikasutamise oskus (Excel, Word, Access)
  • Seadusandluse tundmine

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset tööd
  • Võimalust töötada pikaajaliste hulgikaubanduskogemustega meeskonnas ning sihikindlas ja ausaid äritavasid järgivas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kui olete meie pakkumisest huvitatud, siis palun saatke 29. jaanuariks 2006 oma sooviavaldus, koos palgasoovi ja CV-ga aadressil Mustamäe tee 46, 10621 TALLINN või täitke personalivaliku ankeet meie koduleheküljel, Kadaka Hulgikauba või Kivilinna Hulgikauba infoletis E-R 7.00-19.00, L-P 8.00-16.00.

Tööpakkumise number
#58364
Ostja