Värsked tööpakkumised

Ostja (purchaser)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58638

Tööpakkumise number

58638

Töö kirjeldus

Ostja tagab ettevõttes tootmiseks vajalike materjalide, komponentide hankimise.
- koostab ostutellimused;
- peab efektiivseid läbiääkimisi hankijatega, hoiab koostöövõrgustikku tarnijatega;
- ostutoodete hinnakirjade haldamine, ajakohastamine ja hinna analüüs;
- materjalide ja teenuste õigeaegne ostmine;
- kliendi ostutoodete haldamise korraldamine;
- jooksvate probleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

Nõuded haridusele:
- ostu/müügi- või logistikaalane töökogemus vähemalt 1 aasta;
- soovitavalt kõrgharidus, inseneri-, majanduse- või materjaliõpetust saanud spetsialist;

Nõuded teadmistele ja oskustele:
- tellimuste edastamisel ja koordineerimisel on nõutav täpsus ning teenindusvalmidus;
- hea inglise keele oskus, 2/3 tööajast on töökeeleks inglise keel;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- suhtlemisvilumus ka keerulistes ja pingelistes situatsioonides;
- arvutikasutamise oskus ametikohal vajaminevate programmide ulatuses.

Nõuded isikuomadustele:
- kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime;
- usaldusväärsus ja käitumises korrektne;
- stressitaluvus;
- lojaalsus.

Sobivale kandidaadile pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd ning tööalast koolitust ja enesearendamise võimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Lõuna-Eesti tööturul konkurentsivõimelist töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.

Lisainfo

Kasuks tuleb hea arusaamine äritegevusest ja finantsidest ning head teadmised materjalivoogudest.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2006

AS Tarkon on üks Lõuna-Eesti suurematest tööandjatest oma 500 töötajaga. Oleme spetsialiseerunud allhanketöödele peenmehhaanika ja elektroonika alal. Omame ISO 9001:2000 ja ISO 14001:2004 sertifikaati.