Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55563

Ostja-planeerija

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kliendi planeerimine ja tootmise tellimuste sisestamine MPS süsteemi;
- tellib materjalid tarnijatelt;
- kontakteerub klientidega ja tarnijatega;
- töö MPS süsteemiga ( statistika, tarned, laoseis jms).

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on vähemalt rakenduskõrgharidus, kogemus planeerimise ja ostmise valdkonnas. Valdab arvutit töökohal vajaminevate programmide ulatuses. Kandidaat peab hästi rääkima ja kirjutama inglise keeles. Oskama eesti ja vene keelt.

Isikuomadustelt peab kandidaadil olema hea stressitaluvus ja võime leida lahendusi erinevates tööolukordades.

Tööpakkumise number
#55563