Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45958

Ostja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoha eesmärgiks on tootmisprotsessi kindlustamine komponentidega
- komponendiennustuste saatmine tarnijale ja ümberajastamised;
- tarnija saadetiste jälgimine, vajadusel probleemide lahendamine;
- komponentide ning hinnakirjade haldamine;
- tellimuste lähetus ning tellimuste kinnituste jälgimine.

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemisoskus ning valmidus meeskonnatööks;
- kohusetundlikkus, täpsus ja stressitaluvus;
- arvuti kasutamise oskus;
- väga hea inglise ja soovitavalt soome keele oskus.

- kaasaegset töökeskkonda ja huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelise kontsernis;
- enesearendamise võimalust ning ametialast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#45958

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
26. mai 2005

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil OYj tütarfirma. Kontserni peamisteks tegevusvaldkondadeks on telekommunikatsiooni, tööstuselektroonika ja lehtmetalli tooted.

Vaata rohkem

Ostja