Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100669

Ostja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tegeleda ostuprotsessi läbiviimise, lepingute sõlmimise, tarnijatega suhtlemise, komponentide ning hinnakirjade haldamise, tarnetähtaegadest kinnipidamise jälgimise ja jooksvate probleemide lahendamisega.

Ootused kandidaadile

- inglise keele oskus
- arvuti kasutamise oskus
- väga hea suhtlemisoskus
- probleemilahendusoskus
- iseseisvus
- analüüsioskus
- pinge- ja stressitaluvus
- vastutustunne

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
  • Töökogemust hea tehnoloogilise baasi ja kõrge oskusteabega kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis
  • Väga sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Huvitavat ja vastutusrikast töövaldkonda, eneseteostusvõimalust
  • Pidevat arenguvõimalust, koolitusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#100669

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
22. märts 2007

NOTE Pärnu OÜ on rahvusvahelise kontserni NOTE AB tütarettevõte. Ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on elektroonikatoodete koostamine ja EMS teenuse pakkumine.

Vaata rohkem

Ostja