Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269730

OSTJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tarnijate leidmine ja tarnijate andmebaasi haldamine
  • hinna- ja tarnetingimuste läbirääkimiste pidamine
  • edukate lepingutingimuste saavutamine
  • tellimuste vormistamine ja andmete haldamine majandustarkvaras
  • õigeaegsete tarnete ja optimaalsete laovarude tagamine
  • materjalide ostutellimuste täitmise jälgimine
  • ennustuste ja laovarulepingute jälgimine
  • kontsernisisese ostupoliitika järgimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt rakenduslik kõrgharidus
  • eelnev sarnane töökogemus tootmisettevõttes
  • hea arusaamine tarneahela protsessidest ja logistikast
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, ratsionaalsus ja analüüsivõime
  • väga hea eesti ja hea inglise keele oskus, kasuks tuleb vene ja soome keele oskus
  • majandustarkvara kasutamise kogemus
  • tehniline taip

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises arenevas ettevõttes
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
  • kaasaegset töökeskkonda uues tehases

Tööpakkumise number
#269730
OSTJA