Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #79946

Ostja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmises vajalikele komponentidele parima tarnija leidmine
  • ostustrateegiate elluviimine
  • tarnijasuhete arendamine
  • ostualase andmebaasi haldamine
  • osalemine ostustrateegiate väljatöötamisel

Ootused kandidaadile

  • väga hea inglise (või saksa) keele oskus
  • väga hea suhtlus- ja läbirääkimisoskus
  • kõrgharidus (soovitavalt tehniline)
  • orienteeritus meeskonnatööle

  • eneseteostust ja arenemisvõimalust kiiresti arenevas firmas
  • konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Tööpakkumise number
#79946
Ostja