Värsked tööpakkumised

Ostja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105770

Tööpakkumise number

105770

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku meeskonda Keilas ostjat, kelle töö sisuks on Ensto Ensek AS tootmise tarbeks ostukomponentide ostmine/hankimine.
Selleks analüüsib ostja pidevalt olemasolevaid laoseise ning tootmisplaane ja selle alusel kindlustab ostukomponentide õigeaegse tarne optimaalses koguses ja hinnaga. Töö sisaldab ka tarnijate pidevat hindamist ja võimalike alternatiivtarnijate otsimist.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima täpseid ja korrektseid inimesi, kellel on
- (rakenduslik) kõrgharidus,
- ostutöö kogemus,
- eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas,
- vene suhtluskeele oskus,
- arvuti kasutamise oskus (MS Office),
- hea suhtlemisoskus ja -valmidus,
- pealehakkamine ja pingetaluvus,
- soovi töötada meeskonnas,
- kehtivat autojuhiluba.
Kasuks tuleb soome keele oskus.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, tänapäevaseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Töökoht asub Keilas.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 25.05.2007.
Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2007
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2007

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga.
Keilas asuvas tehases töötab täna umbes 260 inimest.