Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47684

Oskustöölised

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitus- ja remonttööde teostamine koolides, lasteaedades, korterites jne.
  • tualetikabiinideja duśivaheseinte paigaldus

    Ootused kandidaadile

  • head füüsilist vastupidamist
  • tõsist töösse suhtumist
  • kohusetunnet
  • erialaseid oskusi

    Ettevõte pakub

  • pikaajalist tööd
  • konkurentsivõimelist palka

    Lisainfo

  • vajadusel firmapoolne väljaõpe kergvaheseinte paigaldamisel
  • aeg-ajalt töö Eesti piires

  • Tööpakkumise number
    #47684

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    7. august 2005
    Kuulutus sisestati:
    5. juuli 2005

    on eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte, mis alustas oma tegevust 1993.a. Enam kui kümne tegevusaasta jooksul oleme omandanud suured kogemused ja vilumuse.

    Vaata rohkem