Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35193

Oskustööline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö on vahetustega, vastavalt tootmisvajadusele.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat omab ehitus - ja puidutöö alaseid teadmisi/kogemusi, on tõsise töösse suhtumisega ja hea tervisega.

Põhipalk 5 000 krooni bruto. Sellele lisandub tulemuspalk, mis on kuni 50 %, vastavalt ettevõtte üldisele palgapoliitikale.

Lisainfo

Töökoht on Pärnus.

Kuna ettevõte on väike, peab ettevõtte juht eriti oluliseks abivalmidust ning koostööoskust.

Kvaliteetne töö, kokkulepetest kinnipidamine, personali väärtustamine ning arendamine on taganud ettevõtte senise edu.

Tööpakkumise number
#35193