Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434483

Oskustööline metalli tehases

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on tehasetööliste assisteerimine, pakkimine/komplekteerimine ning muude vajalikkude jooksvate ülesannete lahendamine metalli tehases.

Ootused kandidaadile

Iseseisev ja kiire mõtlemine
Pingetaluvus
Distsiplineeritus
Kohusetundlik, kiire ja täpne

Ettevõte pakub

Eneseteostus- ja arenguvõimalusi
Stabiilset töösuhet

Lisainfo

Töö asukoht: Vana-Narva mnt, Maardu.
Info telefonil 6352 833 või e-maili teel liis(at)repston.ee.

Tööpakkumise number
#434483

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2016
Kuulutus sisestati:
25. august 2016

Repston OÜ on metallitöötlemisettevõte, mis toodab väga erinevaid metallist tooteid vastavalt nõudlusele.

Ettevõte on asutatud 2003. aastal kergmetallist erikonstruktsioonide tootmiseks ja koostamiseks kohalikule ja eksportturgudele.
Peamisteks tootegruppideks on:

- metallitööd ja teenused vastavalt kliendi tellimustele
- metallmööbel ja sisustuselemendid

- kaubandussisustus ja tarvikud ühiskondlikutesse ruumidesse

- allhanketööd erinevatele tööstusharudele

Meie tööd iseloomustab kõrge kvaliteet ja kiired tähtajad. Kasutades tänapäevaseid tehnoloogiaid saame operatiivselt pakkuda funktsionaalseid lahendusi.

Vaata rohkem