Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137429

Osalise töökoormusega kliendikonsultant Pärnu linna.

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on kindlustusjuhtumite käsitlemine ning vajadusel 24h hädaabi teenuse osutamine, sh:

  • klientide nõustamine ja abistamine
  • korrektne dokumentide käsitlus

Ootused kandidaadile

  • elukoht Pärnumaal, soovitavalt Pärnu linnas
  • ametikohale sobilik suhtluslaad
  • tehniline taiplikkus, hea oraniseerimisvõime
  • hea eesti- ja vene keele oskus tööks vajalikul tasemel
  • arvutiga töötamise oskus ning isikliku arvuti olemasolu
  • B- kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

  • liikuv, mitmekülgne ja huvitav töö
  • töökoht heas, kaasaegses arenevas ettevõttes
  • põhjalik väljaõpe ning jätkuvaid koolitusi
  • võimalust töötada osalise koormusega
  • ametiauto ning telefoni kompensatisoon
  • head töötasutingimused

Lisainfo

Tööpakkumise number
#137429

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile. Helista meile 6 990 500, või tule astu läb!

Meie koostööpartneriks on kindlustusjuhtumite käsitlemise ja 24h hädaabi teenuse pakkumisega tegelev ettevõtte. Esindatakse Klienti kõigis kindlustusjuhtumiga seonduvates protsessides, alates sündmuskohale tulekust kuni remonditud auto kättetoimetamiseni. Missiooniks on pakkuda kõrgeima kvaliteediga vastavat teenust Baltikumis.

Vaata rohkem