Osalise tööajaga veterinaar VIP2

VARJUPAIKADE MTÜ

Tööpakkumise number

573883

Töö kirjeldus

Viljandi loomade varjupaik otsib oma meeskonda osalise tööajaga(0,5) veterinaari.
Loomaarst teostab esmase ülevaatuse varjupaika sisse tulnud loomadele; jälgib varjupaigas olevate loomade tervislikku seisundit, vajadusel ravib ja viib läbi varjupaigas vajalikke veterinaarprotseduure.


Nõudmised kandidaadile

Iseseisev töös. Väga hea analüütilise ja kontseptuaalse mõtlemisvõimega. Tunnustab uusi ideid ja arengusuundi ning kohaneb muutuvate oludega. On võimeline õppima, omandama uusi tööülesandeid, meetodeid ja tehnikaid ning professionaalselt arenema. Järgib loomade liigiomasest käitumisest tulenevaid erinevusi ja loomade heaolu. Kohtleb loomi vastutustundlikult ja heatahtlikult. Oskab edastada infot adekvaatselt, õigeaegselt, täpselt ja arusaadavalt ning oskab anda tagasisidet. Oskab planeerida tööaega. Hea suhtlemis-, eneseväljendus- ja meeskonnatööoskusega. Hea pingetaluvusega, emotsionaalselt stabiilne. Kiire reageerimisvõimega. Füüsiliselt vastupidav.
Haridustase: bakalaureus.
Hariduse valdkond: veterinaaria.
Arvutioskus: kesktase.
Tööle asumine: esimesel võimalusel.


Ettevõte pakub

Olukordi, millega tavakliinikus kokku ei puutu. Toredat kollektiivi ja vaheldusrikast tööd.


Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2019
Brutopalk:
500 EUR kuus
Soovin kandideerida

Osalise tööajaga veterinaar


VARJUPAIKADE MTÜ

Varjupaikade mittetulundusühingusse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Viljandi, Virumaa, Võru ja Valga. Meie eesmärgiks on aidata kaotsi läinud loomad koju tagasi, leida hüljatud ja omanikuta loomadele uued armastavad kodud ja teavitada inimesi loomade steriliseerimise/kastreerimise tähtsusest ning soovimatute lemmikloomade arvukusest.

Vaatan ettevõtte profiili