Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312370

Osalise tööajaga Seppälä kaupluse müüja (De La Gardie kaubamaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müük
  • klientide nõustamine müügisaalis
  • kaupade väljapanek ja müügisaali korrashoid

Ootused kandidaadile

  • eelnev teenindus- või müügialane kogemus
  • meeskonnatöö oskus
  • huvi moe vastu
  • hea suhtlemisoskus
  • väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus (kasuks tuleb vene ja soome keele oskus)

  • mitmekesist tööd rahvusvahelises kiirelt arenevas ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda
  • koolitust

Tööpakkumise number
#312370

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2013

Seppälä kuulub Stockmanni kontserni ja on soome suurim rõivajaemüügiga tegelevaid kette. Seppäläl on üle 200 kaupluse Soomes, Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal.
Seppälä De La Gardie kauplus on uudse ning ainulaadse kontseptsiooniga, mida ei leia ühestki teisest Seppälä kauplusest.
Kaupluses on müügil Seppälä omad noortele suunatud kaubamärgid - Link, Seppälä Men. Kaubavalikust võib leida nii värvilisi
toppe, t-särke, pükse ja kleite kui ka erinevaid aksessuaare.
Otsime oma sõbralikku meeskonda osalise tööajaga (50%) aktiivset ja moeteadlikku klienditeenindajat.

Vaata rohkem