Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #188571

Osalise tööajaga portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd portjeele, kelle tööülesannete hulka kuulub:

  • administraatori igakülgne abistamine
  • klientide jälgimine ja kontroll hotellis toimuva üle ning vajadusel klientide korrale kutsumine
  • lobby korrashoid öisel ajal
  • tubadesse asjade toimetamine, pagasi transportimine, välja andmine
  • seifide avamine, sauna sisse/välja lülitamine
  • taksode tellimine
  • hotelliteenuste esitlemine ja tutvustamine, klientide abistamine ning suunamine.

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 18 eluaastat
  • vähemalt keskharidus
  • soov olla klienditeenindaja
  • hea eesti, vene ja inglise keele oskus
  • kasuks tuleb soome keele oskus
  • korrektsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • ettevõttesisest arenguvõimalust

Lisainfo

CV palume saata, kasutades märksõna "portjee".

Tööpakkumise number
#188571

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2009

Meriton Hotels Group on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. Sel kevadel avab uksed 301-toaline Meriton Conference & Spa Hotel (301 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, Wellnes spaa, vee- ja saunakeskus, spordiklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Meriton Hotels pakub mitmesuguseid toitlustusvõimalusi. Otsime oma meeskonda professionaalseid, töökaid, positiivseid ja teotahtelisi inimesi. Kui oled valmis looma klientidele ja kolleegidele positiivseid elamusi, siis võta ühendust ja/või saada CV Meriton Hotels personaliosakonda. Otsime oma meeskonda osalise tööajaga ortjeed. Töö on sobilik meesterahvale.

Vaata rohkem