https://www.cvkeskus.ee/462561

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Osaleja Noored Kooli programmis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462561

Tööpakkumise number

462561

Töö kirjeldus

Soovid igapäevaselt mõjutada enam kui 100 noore inimese tulevikku? Noored Kooli programm viib võimekad ülikoolilõpetajad ja noored erialaeksperdid vähemalt kaheks aastaks koolidesse õpetajana tööle, andes neile võimaluse töötada selle nimel, et iga laps saaks Eestis hea hariduse.

Programmi raames läbid unikaalse õpetamis- ja juhtimisoskuste koolituse, kujunedes paremaks õpetajaks ning eestvedajaks. Peale programmi lõppu on Sinu enda valik – kas jätkad õpetajana koolis või panustad Eesti ühiskonda hoopis eraettevõtja, riigiametniku, koolidirektori või hariduspoliitika kujundajana.


Nõudmised kandidaadile

* Kõrgharidus või selle omandamine 2017. aasta suveks.
* Mis tahes eriala taust, ent huvi vähemalt ühe põhiaine õpetamise vastu: matemaatika, füüsika, inglise keel, vene keel, eesti keel ja kirjandus, ajalugu, geograafia, keemia, bioloogia, loodusõpetus, keelekümblus venekeelses koolis.

NB! Programmi ei saa kandideerida õpetajamagistrid ja -magistrandid või need, kes on töötanud üle aasta täiskoormusega õpetajana.


Ettevõte pakub

* liidrikoolitust Eesti tippkoolitajatelt,
* väljakutsuvat, arendavat ning tähendusrikast tööd,
* säravaid lennukaaslasi, kellega koos saad mõjutada Eesti tulevikku,
* õpetajakoolitust, mis sisaldab 60 EAP raames õpetaja kutseõpingute aineid Tallinna Ülikoolist,
* võimalust kandideerida Noored Kooli partnerorganisatsioonide koolitustele Suurbritannias, Ameerika Ühendriikides, Indias jm.


Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV läbi CV Keskuse tööportaali. Kõigile sobivatele kandidaatidele saadame seejärel võimaluse koostada põhjalikum kandideerimisavaldus Noored Kooli keskkonnas.

Nii Tallinnas kui Tartus toimuvad ka tasuta infoüritused ja õpetamiskoolitused, kus on võimalik kuulda mõtteid praegustelt osalejatelt. Samuti on võimalik minna koolidesse osalejate tunde vaatama.

Kandideerimise tähtaeg on 16. märts 2017.
Lisainfo: www.nooredkooli.ee/kandideeri


Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2017
Kuulutus sisestati:
8. märts 2017
Brutopalk:
Alates 950 kuni 1100 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Noored Kooli programmi lõid 2006. aastal Swedbank ja Heateo Sihtasutus, väljendades muret Eesti hariduse pärast ning sooviga kasvatada võimekate haridusteadlike inimeste põlvkond. Selleks valitakse igal aastal välja 20-35 tegusat inimest erinevatelt erialadelt ning antakse neile väljakutse õpetada kaks aastat mõnes Eestimaa koolis. Noored Kooli ja sõsarprogrammide kogemus 37 riigis on hinnatud nii hariduse parandamise kui ka juhiks vajalike praktiliste oskuste pakkujana ning karjäärivõimaluste tekitajana. 19% Harvardi ja 9% Oxfordi ülikoolide lõpetajast kandideerib partnerprogrammi Ameeerikas ja Inglismaal.