Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640881

Osakonnajuht Tallinna K-rauta kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 19. veebruar 2020
Kuulutus aegub:19. märts 2020

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • Müügi- ja klienditeenindusprotsessi juhtimine kaupluses
  • Meeskonna juhtimine, arendamine ja motiveerimine (sh koolitustele registreerimine, arenguvestluste läbiviimine)
  • Meeskonna töökorralduse koordineerimine, töögraafikute ettevalmistamine,
  • Müügikeskkonna kujundamine kaupluses (müügisaali korrashoid, kaupade väljapanek ja saadavus, hinnasildid jms)
  • Kampaania ettevalmistamine ja läbiviimine kaupluses, kaastöötajate informeerimine ja juhendamine kampaania tingimustest
  • Klientide professionaalne teenindamine ja nõustamine müügisaalis
  • Koostöö teiste juhtide ja spetsialistidega

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • Vähemalt kesk- või keskeriharidus
  • Väga hea suhtlemis- ja analüüsioskus
  • Arvutikasutamise oskus kõrgtasemel
  • Iseseisvus ja otsustusjulgus eesmärkide saavutamisel
  • Orienteeritus meeskonnatööle, vastutusvõime

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Mitmekesist ja iseseisvat tööd
  • Täienduskoolitust
  • Koostööd sõbralike ja abivalmis kolleegidega

Tööpakkumise number
#640881

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem