Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245863

Osakonnajuhataja/tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesandeks on tootmisüksuse toimimise tagamine ja 15 töölise töö korraldamine.
Suurköögi töö juhtimine ja planeerimine.
Köögi tegevuse laiendamine, tootearendus ja kvaliteedikontroll.
Kalkulatsioonide koostamine ja toorainekasutuse kontroll
Juhtimis-, kvaliteedi-, koolituskoosolekute läbiviimine
Juhendamine
Ettevõte eneskontrolli korraldamine ja kvaliteedijuhtimise elluviimine.
Osakonna töö- ja puhkusegraafikute koostamine
Personali värbamine
Osakonna töötajate töötasu arvestus
Osakonna töö kontrolli läbiviimine ja aruandluse korraldamine

Ootused kandidaadile

Eeldame eelnevat töökogemust toitlustamises või toidukaupade tootmise kas toidutehnoloogi või peakoka ametikohal
Keskeri -või kõrgharidust toidutehnoloogia - või kokanduse erialal
Eeldame eelnevat juhtimiskogemust
Arusaamist toidu valmistamise tehnoloogiast
Personaalarvuti kasutamisoskust
Töökust, ausust, innovatiivsust ja pingetaluvust
Suhtlemisoskust ja pingetaluvust
B-kat. juhilubade olemasolu
Protsessikeskset mõtlemisoskust
Delegeerimisoskust

Ettevõte pakub

Pakume konkurentsivõimelist töötasu
Tööd huvitavas keskkonnas
Iseseivust ja otsustusõigust osakonna töö juhtimisel
Meeldivat töökeskonda ja edasipüüdliku meeskonda

Tööpakkumise number
#245863

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 660 - 760 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2011
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu käibe kavult

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Ettevõte alustas tegevust 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud ja pizza ning toidukaupade kojuvedu. Tuntumateks kaubamärkideks on Reinu pizza ja Gulinaar. 20% oma toodangust ekspordime.

Vaata rohkem