Värsked tööpakkumised

Osakonnajuhataja/tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160177

Tööpakkumise number

160177

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesandeks on tootmisüksuse toimimise tagamine ja 15 töölise töö korraldamine.
Suurköögi töö juhtimine ja planeerimine.
Köögi tegevuse laiendamine, tootearendus ja kvaliteedikontrolli.
Kalkulatsioonide koostamine ja toorainekasutuse kontroll
Juhtimis-, kvaliteedi-, koolituskoosolekute läbiviimine
Juhendamine
Ettevõte eneskontrolli korraldamine ja kvaliteedijuhtimise elluviimine.
Osakonna töö- ja puhkusegraafikute koostamine
Personali värbamine
Osakonna töötajate töötasu arvestus
Osakonna töö kontrolli läbiviimine ja aruandluse korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame eelnevat töökogemust toitlustamise alal
Eeldame eelnevat juhtimiskogemust
Arusaamist toidu valmistamise tehnoloogiast
Kesk-eri või kõrgharidust erialal
Personaalarvuti kasutamisoskust
Töökust, ausust, innovatiivsust ja pingetaluvust
Suhtlemisoskust ja pingetaluvust
B-kat. juhilubade olemasolu
Protsessikeskset mõtlemisoskust
Delegeerimisoskust
Kasuks tuleb erialane haridus

Ettevõte pakub

Pakume konkurentsivõimelist töötasu
Tööd huvitavas keskkonnas
Iseseivust ja otsustusõigust osakonna töö juhtimisel
Meeldivat töökeskonda ja edasipüüdliku mmeskonda

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. september 2008
Kuulutus sisestati:
4. august 2008
Brutopalk:
Alates 11000 kuni 14000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu käibe kavult

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Ettevõte alustas tegevust 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud ja pizza ning toidukaupade kojuvedu. Tuntumateks kaubamärkideks on Reinu pizza ja Gulina.