Värsked tööpakkumised

Osakonnajuhataja-projektijuht (Tartu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31019

Tööpakkumise number

31019

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on elektritöödega tegelev ettevõte. Pakume tööd osakonnajuhataja-projektijuhile Tartu filiaalis, kelle peamisteks tööülesanneteks on plaaniliste ning avariikorras läbiviidavate elektritööde korraldamine ja juhtimine; tööde ohutuse ja kvaliteedi tagamine ning kontroll; suhtlemine tellijate ja koostööpartneritega; alltöövõtu korraldamine; alltöövõtjate kvalifikatsiooni ja teostatavate tööde kvaliteedi kontroll; teostatud tööde ja dokumentatsiooni vastavuse kontroll.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame tehnilist kõrg- või keskeriharidust, elektritööde juhtimiskogemust ja pädevust, kesktasemel arvutioskust, kõrgtasemel eesti keele ning suhtlustasandil vene keele oskust, suhtlemis- ja töögrupi juhtimise oskust.

Pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd stabiilses ettevõttes.

Lisainfo

Kandideerimisega on kiire.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
28. mai 2004