Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137974

Osakonnajuhataja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Selver võtab 2008.a. suvel avatavasse Põlva Selverisse konkursi korras tööle osakonnajuhataja,
kelle ülesandeks on tagada kauba tarnimise, ladustamise ja väljapanekute süsteemi tõrgeteta toimimine ning kindlustada osakonna töötajate hakkamasaamine ja motiveeritus.

Ootused kandidaadile

iseseisvus ja otsustusjulgus
koostöövalmidus
analüüsivõime
meeskonna juhtimise kogemus
väga hea Exceli ja Wordi kasutamise oskus ja kogemus
kõrgharidus

Ettevõte pakub

tööd firmas, kus väärtustatakse töötajat ja tema panust
koolitust ja arenemisvõimalusi
töötulemustest sõltuvat tulemuspalka

Lisainfo

CV-d märgusõnaga “Põlva Selveri osakonnajuhataja” ootame 17. veebruarini k.a.

Tööpakkumise number
#137974

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2008

Selver on Eesti linnades tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Ketti kuulub kakskümmend viis kauplust ja tootmisüksus Selveri Köök. Selveri peamine eesmärk on sõbraliku õhkkonna, kiire ja asjatundliku teeninduse ning kvaliteetsete kaupadega luua ja hoida kliendi usaldust.

Vaata rohkem