Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800682

Osakonna vastutav Kristiine JYSKi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aitad juhtida kaupluse igapäevatööd

  • Toetad ettevõtte kasvueesmärkide saavutamist, suurendades käivet ja hoides kulusid kontrolli all

  • Võtad endale vastutuse kaupluses teatud tootegrupi osakonna eest

  • Suurendad oma osakonna sooritust, jälgides müügi kasvu ja teisi võtmenäitajaid

  • Koolitad ja motiveerid teisi oma osakonna töötajaid.

Ootused kandidaadile

  • Sa armastad kliente ja sead nad alati esikohale

  • Sul on positiivne hoiak ja suur energia

  • Sa oled eesmärgile orienteeritud

  • Sul on jaemüügikogemus ja Sa armastad müüa

  • Sa soovid õppida ja astuda mugavustsoonist välja

  • Sa tahad purustada eesmärke ja teenida suurepärast boonust

  • Sa näed enda tulevikku ja soovi kasvada koos JYSKi-ga.

Ettevõte pakub

  • Palk 1250 eurot bruto

  • Võimalus teenida lisaks põhitasule ka müügiboonust ja tiimiboonuseid

  • Spordikompensatsiooni 90 eurot kvartalis

  • Õnnetusjuhtumi kindlustust 24/7/365

  • Töötaja sooduskaarti JYSKi toodetele

  • Palju teisi töötajate soodustusi seoses elusündmustega

  • Suurepärast rahvusvahelise ettevõtte kultuuri ja toredat meeskonda!

Tööpakkumise number
#800682

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : Alates 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem