Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531777

Osakonna juht - projektijuht - objektijuht (eriosad KVVK)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on ERIOSADE (KVVK):
* meeskonnatöö korraldamine ja juhtimine
* tööde korraldamine ja jälgimine vastavalt etteantud tööprojektile
* materjalide planeerimine ja tellimise korraldamine
* ehitusobjekti dokumentatsiooni vormistamine ja korrashoid
* lisa- ja muudatustööde korraldamine ja jälgimine
* tööde vastavuse ja meeskonna tööohutusnõuete täitmise jälgimine

Ootused kandidaadile

* omad ehitusalast haridust või oled seda omandamas
* oled hea arvutikasutaja (CAD, tabelarvutus, tekstitöötlus)
* oskad eesti keelt, soovitavalt ka vene keelt suhtlustasandil
* oled iseseisev, kuid väärtustad meeskonnatööd
* oled kohusetundlik ja püsiva iseloomuga
* oled hea analüüsivõimega
* soovid ennast kehtestada ja ettevõttesiseselt edasi areneda

Ettevõte pakub

* huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses ettevõttes
* konkurentsivõimelist palka ja head lisatasude paketti
* võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengus
* tööks vajalikke vahendeid

Tööpakkumise number
#531777

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2018
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2018

: Elteks Group OÜ on ettevõte, kes seob omavahel tütarettevõtteid Elteks Metall OÜ ja Elteks Ehitus OÜ, millede põhitegevusteks on energiasektorisse terasest erikonstrukstioonide ja surveseadmete tootmine ning elamuehituses üldehitus ning eriosade KVVK tööde teostamine. Ettevõte alustas oma põhitegevusega Eestis 2007. aastal ning tänaseks omab hulgaliselt koostööpartnereid nii Euroopas kui mujal maailmas.

Vaata rohkem