Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194253

OSAKONNA JUHT ARENDUSÜKSUSE KOOSSEISUS

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tagada arendusprojektide elluviimine
- Tagada inseneride meeskonna efektiivne ja tulemuslik töö
- Kindlustada osakonna töötajate pädevuse ja osksute arendamine
- Tagada osakonna põhiprotsesside (PDM/CDM/ECO) toimimine
- Tagada töövahendite (CAD süsteemid; ERP/MRP süsteemid) asjakohasus ja arendamine
- Hoida kliendisuhteid ja lähtuvalt kliendi vajadusest leida koostöös optimaalseid lahendusi

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus (soovitavalt tehniline)
- Meeskonna-ja projektijuhtimise kogemus kaasaegses tootmisettevõttes
- Väga hea organiseerimise oskus
- Teadmised ja kogemused toodete/komponentide andmete haldamise süsteemidest (PDM/CDM) ja protsessidest (BOM/ECO)
- Eelnev töökogemus ERP/MRP süsteemidega, soovitavalt CAD süsteemidega
- Hea arvutikasutamise oskus (MS Office)
- Hea inglise keele oskus
- Algteadmised suhtlemiseks soome keeles ja vene keeles

- Võimalusi eneseteostuseks ja arenguks rahvusvahelises kontsernis
- Meeldivat töökeskkonda
- Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
- Töökohta asukohaga Keilas

Tööpakkumise number
#194253