Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57519

Osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesandeks on tootmisüksuse töö juhtimine ja planeerimine
Majandustegevuse laiendamine, tootearendus ja kvaliteedikontroll
Personali värbamine
Raamatupidamise ja aruandluse korraldamine

Ootused kandidaadile

Eeldame eelnevat töökogemust toitlustamise alal
Eeldame eelnevat juhtimiskogemust
Arusaamist toidu valmistamise tehnoloogiast
Kesk-eri või kõrgharidust
Personaalarvuti kasutamisoskust
Töökust, ausust, innovatiivsust ja pingetaluvust

Ettevõte pakub

Pakume konkurentsivõimelist töötasu
Tööd huvitavas keskkonnas
Iseseivust ja otsustusõigust osakonna töö juhtimisel

Tööpakkumise number
#57519