Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66519

Osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on on Smarten Logistics põhiprotsessi oluliseks osaks oleva osakonna juhtimine. Sa juhid kuni 20 inimesest koosnevat meeskonda ja tagad selle, et meeskonnaliikmed vastutavad oma töölõigu korrektse teostamise eest. Sa pead lepinguläbirääkimisi oma valdkonna teenuseosutajatega ja Sinu eesmärk on tagada efektiivne kulude juhtimine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled töökas ja pühendunud ning oled valmis end ettevõttega pikemaks ajaks siduma. Sinu tööedu toetab hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus. Sa oled eestvedaja.
Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled kõrgharidusega ja eelneva tulemusliku juhtimiskogemusega.
Sa valdad eesti keelt, vajaduselt suhtled nii inglise kui vene keeles. Sa oled väga hea analüütilise mõtlemisega ning väga hea andmetöötlustarkvara kasutaja.

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Vahvat ja tegusat meeskonda
  • Konkurentsivõimelist tasu tulemusliku töö eest

Lisainfo

Kandideeri läbi CVKeskuse. Kontakt: Katrin Noormägi, 6135 800, faks 6135 810.

Tööpakkumise number
#66519

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2006
Kuulutus sisestati:
8. mai 2006

Smarten Logistics kuulub juhtivate logistikaettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda partneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.

Vaata rohkem